logo

شرکت سیاره فناوری اطلاعات

شرکت سیاره فناوری اطلاعات در سال 1394 با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه امنیت شبکه، دیتاسنتر و زیرساخت با ماموریت ارتقاء کیفی ارائه خدمات، در استان هرمزگان تاسیس گردیده است.
آدرس: بندرعباس - بلوار آیت الله غفاری شمالی - برج فناوری هرمز - طبقه پنجم - واحد ۵۰۸
Info@ITP-Co.net
076-31015508
09175500730

HPE MSA 2040

یک سیستم ذخیره ساز با کارایی بالاست که برای مشتریانی طراحی شده که نیازمند برقراری تعادل میان کارایی و قیمت هستند. HPE MSA 2040 قابلیت اتصال از طریق ۴ پورت فیبر با سرعت ۸ گیگابایت و ۱۶ گیگابایت و یا پورت iSCSI با سرعت ۱۰ گیگابایت را داراست. این دستگاه ذخیره ساز برای مشتریانی که نیازمند شبکه سازی و مجازی سازی هستند کارایی بسیار خوبی ارائه می دهد.

ذخیره ساز HPE MSA 2040 کارایی لازم در سیستم ذخیره سازی با درایوهای SSD را برای خانواده MSA به ارمغان می آورد. ذخیره ساز HPE MSA 2040 برای به حداکثر رساندن عملکرد از درایوهایی با بالاترین کارایی در تمام برنامه های اشتراک گذاری استفاده می کند و به خوبی پاسخگوی نیازهای ذخیره سازی در عملیات مجازی سازی و یکپارچه سازی با بودجه متعادل است.

امکانات مهم HPE MSA 2040

معماری جدید کنترلر با یک پردازنده جدید
۴ گیگابایت کش در هر کنترلر
پشتیبانی از درایوهای SSD
۴ پورت میزبان در هر کنترلر (host ports)
اتصال ۴Gb/8Gb/16Gb FC
اتصال ۶Gb/12Gb SAS
اتصال iSCSI با سرعت ۱GbE/10GbE
پشتیبانی از هردو اتصال FC و iSCSI در یک کنترلر
پشتیبانی تا ۸ دیسک enclosures
پشتیبانی تا ۱۹۹ هارد درایو کوچک (SFF)
رابط وب جدید
Wide Striping؛ این ویژگی کمک می کند تا به منظور بهبود عملکرد بتوانید هارد درایوهای بیشتر در پشت یک volume قرار دهید. (به عنوان مثال بیش از ۱۶ درایو برای یک volume)